Gdy odpoczynek potrzebny jest od zaraz – stawiamy domek letniskowy

Codzienna bieganina, brak czasu, wszędzie tłum ludzi – ciężko odpocząć w takich warunkach. Gdy zmęczeni po całym dniu kładziemy się do łóżka to marzymy o chwili wytchnienia. Pewnie w głowie niejednej osoby zakiełkowała myśl – „Rzuciłbym to wszystko i wyjechał…” albo „Jak dobrze byłoby teraz położyć się w domku nad jeziorem, tylko ja i natura…”. Marzenia są od tego, aby je spełniać. Należy jak najszybciej przejść od słów do czynów i zainteresować się wybudowaniem w interesującym nad miejscu domku letniskowego. Od czego zacząć i na jaki domek się zdecydować? O tym porozmawiam z panem Przemysławem Balcewiczem, dyrektorem firmy Eko Architektura.

Domek letniskowy – odskocznia od codziennej rutyny

Dlaczego ludzie decydują się na zakup domków letniskowych?

Codzienne życie to nieustanny gwar. Ciągle gdzieś się spieszymy, biegamy, załatwiamy. Aby znaleźć chwilę wytchnienia w wakacje planujemy je z półrocznym wyprzedzeniem, ale najczęściej znowu trafiamy w miejsce, gdzie jest mnóstwo ludzi i nie ma możliwości wyciszyć się. Odpoczynku nie potrzebujemy tylko raz do roku. Czasem warto wyjechać na weekend za miasto, zaszyć się w lesie czy nad jeziorem i najzwyczajniej w świecie się zresetować. Właśnie z tego powodu ludzie stawiają domki letniskowe.

Być w zgodzie z naturą

Czyli można powiedzieć, że ludzie chcą pobyć blisko natury. Z jakich materiałów budowane są Państwa domki?

Priorytetową kwestią w działalności naszej firmy jest ekologia. Z tego powodu nasze domki letniskowe są zbudowane z surowca odnawialnego, czyli z drewna. Dodatkowo ocieplone drewniane domki zużywają mniej energii.

Oprócz walorów ekologicznych drewno ma również ogromne znaczenie dla zdrowia. Pozytywnie wpływa na układ oddechowy, nie wywołuje alergii i zachowuje właściwy balans wilgoci. Drewno ma ogromne znaczenie dla naszego zdrowia psychicznego, a to ze względu na kojący wpływ jego koloru.

Pozornie może się wydawać, że drewno nie jest zbyt trwałym budulcem. W rzeczywistości dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii oraz odpowiedniej późniejszej pielęgnacji zbudowane z niego domki letniskowe mogą z powodzeniem służyć przez wiele lat.

Domek letniskowy wyglądający jak prawdziwy dom?

Jak wyglądają budowane przez Państwa drewniane domki letniskowe?

Wszystko zależy od naszych klientów. Nasza firma we wszystkich swoich działaniach na pierwszym miejscu stawia życzenia zleceniodawcy. Może on zdecydować się na budynek dostępny w naszej bogatej ofercie dostępnej na stronie internetowej lub przy pomocy naszych projektantów stworzyć swój własny projekt. Niezależnie od wszystkiego – nasze domki letniskowe mogą łudząco przypominać normalny dom.

Budujemy zarówno domki parterowe jak i piętrowe, do których oferujemy różnego typu fundamenty. Oferujemy również dedykowane do konkretnych modeli okna i drzwi. Domki letniskowe są podzielone na pokoje oraz posiadają aneks kuchenny. Niektóre modele posiadają nawet taras, co bez wątpienia znacząco wpływa na komfort wypoczynku. Dodatkowo możemy również zaoferować usługę ocieplenia domku.

Należy mieć świadomość, że domek wybrany z dostępnej oferty jest szybciej wykonany niż ten, który zostanie stworzony wg projektu klienta. Standardowo czas realizacji zamówienia to od 2 do 6 tygodni.

Czym wyróżnia się Państwa firma na tle konkurencji?

Przede wszystkim – „Eko Architektura” to firma stworzona z myślą o klientach i dla nich tworząca domki spełniające ich marzenia. Na naszą pozycję lidera na rynku zapracowaliśmy poprzez pasję i całkowite oddanie się pracy. Nigdy nie chcieliśmy tworzyć wbrew naturze. Tworzone przez nas budowle zazwyczaj stanowią dla ludzi oddech od codzienności i spełnienie ich potrzeby bycia bliżej natury. Dzięki nam mogą oni poczuć naturę będąc także wewnątrz domku. Odpoczywają zarówno dzięki otoczeniu jak i samemu budynkowi – to idealne rozwiązanie, aby w pełni zregenerować siły. Tworzone przez nas domki letniskowe mogą z powodzeniem pełnić funkcję krótkiego odcięcia się od rzeczywistości i wyciszenia. Nasza praca jest naszą pasją – a natura jest po to, by ją wspierać, nie zaś niszczyć.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*