Pokazy i prezentacje firmy Clavam Sp. z o.o. (opinie) – najlepsza okazja do zakupu oryginalnych, markowych sprzętów!

Jaki jest najlepszy sposób nabywania najwyższej jakości sprzętu gospodarstwa domowego? Niektórzy uważają, że wystarczy odwiedzić dowolny sklep i po prostu wybrać ten element oferty, który będzie odpowiadał nam w największym stopniu. Warto jednak pamiętać, że wszelkiego rodzaju sprzęt dostępny w sklepach to wyroby masowej produkcji. Siłą rzeczy muszą się one więc różnić in minus pod względem jakości od sprzętu naprawdę ekskluzywnego.

Gdzie jednak w takim razie można nabyć na przykład najnowocześniejszy odkurzacz Clean King? Odpowiedzi na to pytanie udziela nam specjalista zatrudniony w renomowanej firmie Clavam, Pan Cezary Kozłowski: „Aktualnie możemy obserwować coraz wyraźniejszy trend polegający na wciąż rosnącej popularności pokazów markowego, ekskluzywnego sprzętu. Jako firma zajmująca się organizacją takich pokazów od wielu lat widzimy, że zainteresowanie ze strony klientów staje się coraz większe. Jak to możliwe? W końcu produkty, które można nabyć podczas tego rodzaju pokazów nie są reklamowane w telewizji: pod względem swojej rozpoznawalności w żaden sposób nie mogą rywalizować ze sprzętem wielkich marek. Moim zdaniem, odpowiedź tkwi w ich najwyższej jakości: produkty dostępne wyłącznie podczas specjalnie organizowanych pokazów zyskują sobie popularność niejako „pocztą pantoflową”, to znaczy że jedni klienci podają informacje następnym, co przekłada się na dynamicznie rosnącą popularność pokazów”.

Jednak jak wielu Polaków dokładnie kupuje ekskluzywny sprzęt właśnie podczas specjalnie organizowanych pokazów? Tutaj Pan Marek Kozłowski z firmy Clavam nie chce udzielić nam jednoznacznej odpowiedzi: „Są to dane poufne. Być może w najbliższej przyszłości zostaną opublikowane, jednak na razie nasza firma jeszcze nie podjęła żadnej ostatecznej decyzji w tej sprawie. Mogę więc jedynie poprosić Panów przeprowadzających ów wywiad o cierpliwość„.

Jaki sprzęt można kupić podczas pokazów firmy Clavam?

Firma Clavam specjalizuje się w indywidualnej, realizowanej poprzez specjalne pokazy, sprzedaży najwyższej jakości sprzętu. Jak mówi w rozmowie z nami pracownik firmy Clavam, Pan Cezary Kozłowski: „Na przestrzeni ostatnich lat nasza oferta wyraźnie się zmieniała, albo mówiąc bardziej dokładnie: ewoluowała. Podczas gdy w początkowych etapach działalności naszej firmy koncentrowaliśmy naszą ofertę wokół jednego lub co najwyżej dwóch produktów, obecnie liczba dostępnych opcji jest wyraźnie większa. W ten sposób po prostu odpowiadamy na zapotrzebowanie rynku, a mówiąc ładniej i bardziej precyzyjnie na oczekiwania formułowane przez odwiedzających nasze pokazy klientów”.

Jakie więc produkty możemy obecnie nabyć podczas ekskluzywnych pokazów, których organizatorem jest Clavam Sp. z o.o? W rozmowie z nami Pan Cezary Kozłowski wylicza: „Aktualnie oferta, jaką prezentujemy podczas naszych ekspozycji to Maty Bodyshape renomonowanej firmy Casada, ekskluzywne garnki Venice, ultranowoczesny materac rehabilitacyjny oraz leczniczy Mediair 3D a także całkowicie nowa pozycja w naszej ofercie, czyli odkurzacz Clean King„.

Jak więc widać na przykładzie zacytowanej powyżej wypowiedzi przedstawiciela firmy Clavam, oferta firmy rzeczywiście zmieniała się na przestrzeni ostatnich lat, jednak nadal jest stosunkowo wąska. Jak wyjaśnić ten fakt? Pan Cezary Kozłowski odpowiada: „Rozwiązanie jest nad wyraz proste. Od samego początku Clavam Sp. z o.o. była firmą nastawioną wyłącznie na najwyższą jakość sprzedawanych przez nas produktów, a nie na ich ilość. Nie zależy nam na tym, aby nasza oferta była szeroka, chociaż zapewne pozwoliłoby to zwiększyć zyski naszej firmy. Dbamy tylko i wyłącznie o to, aby sprzedawany podczas naszych pokazów sprzęt odznaczał się naprawdę najwyższym możliwym standardem„.

Można powiedzieć, że opinie na temat produktów dostępnych podczas pokazów firmy Clavam potwierdzają słowa Pana Cezarego Kowalskiego. Znakomitą opinią wśród konsumentów cieszą się przede wszystkim Mata Bodyshape a także ekskluzywne a jednocześnie wysoce funkcjonalne garnki Venice. Również najnowszy element oferty Clavam Sp. z o.o., czyli odkurzacz Clean King zyskuje sobie coraz większą popularność wśród klientów.

Ile kosztują produkty dostępne w sprzedaży podczas pokazów?

Kolejna niezwykle istotna kwestia, o którą chcieliśmy zapytać przedstawiciela firmy Clavam to rzecz jasna ceny poszczególnych produktów. Czy są one znacznie wyższe, niż ma to miejsce w przypadku zwykłego, masowo produkowanego sprzętu dostępnego w zwyczajnej sprzedaży? A jeżeli tak, to skąd biorą się te różnice. Pan Cezary Kozłowski odpowiada na to w ten sposób: „Owszem, dostępne w naszej ofercie produkty, takie jak przykładowo garnki Venice lub odkurzacz Clean King są wyraźnie droższe, niż ma to miejsce w przypadku zwykłego sprzętu dostępnego w sklepach dużych sieci. Powód? Po prostu znacznie wyższa jakość. Spółka Clavam zajmuje się tylko i wyłącznie sprzedażą asortymentu z absolutnie najwyższej półki. Nie jest to sprzęt, który można kupić w jakimkolwiek sklepie, lecz ekskluzywny asortyment sprzedawany na zasadzie bezpośredniej umowy pomiędzy producentem sprzętu a sprzedawcą, czyli firmą Clavam. Jakie natomiast są ceny poszczególnych produktów? Tutaj tak naprawdę wiele zależy od poszczególnego pokazu. Czasami konkretny sprzęt jest dostępny na warunkach promocyjnych. W niektórych przypadkach- na przykład jeżeli chodzi o ekskluzywne zestawy garnków Venice- możliwe jest nabycie tylko jednego lub dwóch garnków, a nie całej zastawy. Można więc powiedzieć, że ceny produktów dostępnych w naszej ofercie są w dość wysokim stopniu elastycznym. Cały czas mówimy jednak o sprzęcie z najwyższej półki, dlatego też ceny nigdy nie schodzą poniżej pewnego pułapu właściwego dla akcesoriów tej klasy„.

Gdzie jeszcze można nabyć sprzęt dostępny w ofercie  Clavam Sp. z o.o?

Zaciekawiła nas jeszcze jedna rzecz, o którą postanowiliśmy spytać reprezentanta firmy Clavam, Pana Cezarego Kozłowskiego, a mianowicie: czy ekskluzywny sprzęt, jak garnki Venice, odkurzacz Clean King, mata Bodyshape firmy Casada można nabyć jeszcze w innych miejscach, niż specjalne pokazy, których organizatorem jest spółka Clavam. Oto odpowiedź naszego rozmówcy: „Wszystkie produkty dostępne w ofercie Clavam są dostępne w sprzedaży tylko i wyłącznie podczas pokazów organizowanych przez naszą firmę. Jest to żelazna zasada, od której nie ma żadnych wyjątków. Sprzętu z naszej oferty nie można nabyć ani w sklepach, ani w internecie. Jest to bardzo ważne, ponieważ ostatnimi czasy sporo firm stara się korzystać z renomy spółki Clavam. Takie firmy albo oferują sprzedawane przez nas produkty poprzez internet, albo wręcz organizują fałszywe, wprowadzające klienta w błąd pokazy. Muszę wyraźnie zaznaczyć, że w każdym przypadku tego rodzaju klient pada ofiarą oszustwa, tj. płaci za produkt będący podróbką oryginału, pozbawioną jego unikatowych właściwości. Jeżeli więc widzimy gdzieś na przykład garnki Venice lub odkurzacz Clean King w sprzedaży internetowej, niestety mamy do czynienia z oszustwem”.   

Jak więc widać, prowadzenie ekskluzywnych pokazów, podczas których sprzedawany jest najwyższej jakości sprzęt wiąże się z licznymi komplikacjami. Mamy nadzieję, że po lekturze tego wywiadu nasi czytelnicy wezmą sobie do serca słowa Pana Cezarego Kozłowskiego i będą starali się unikać podejrzanych ofert.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*